Classificacions X-Wing 2018

General
V = victories / D = derrotes / PJ = partides jugades / % = percentatge victories / X-MdV = Mitjana de marge de victoria / TJ = tornejos jugats

PILOTVDPJ%X-MdVTJTOP1
Alexis de la Cruz12333,320010
Carles Fernandez03305010
Cristian Exposito12333,326810
David Lozano30310054810
Domingo Rodriguez21366,725510
Gonzalo Sanchez21366,732710
Javi Maroto30310050610
Joan Serrate21366,740610
Josep Maria Torres03308410
Marc Martinez Satorres30310060011
Marc Martinez Tello12333,329810
Marc Padros033015710
Oscar Robles21366,731610
Pedro Gomez0330010
Ruben Barrio30310060010
Ruben Ortega12333,315010
Xavi Guerrero21366,733410
Xavi Polo12333,320110

 

IX Torneig gener 2018
MdV = marge de victoria / SoS = dificultat dels oponents respecte d’altres oponents (Strengh of Schedule)

#PILOTFACCIOPUNTSMdVSoS
1Marc Martinez SatorresIMPERIAL36000,33
2Ruben BarrioSCUM36000,33
3David LozanoREBEL35480,44
4Javi MarotoREBEL35060,11
5Joan SerrateIMPERIAL24060,22
6Xavi GuerreroREBEL23340,44
7Gonzalo SanchezREBEL23270,56
8Oscar RoblesIMPERIAL23160,44
9Domingo RodriguezSCUM22550,44
10Marc Martinez TelloIMPERIAL12980,56
11Cristian ExpositoSCUM12680,44
12Xavi PoloSCUM12010,78
13Alexis de la CruzIMPERIAL12000,67
14Ruben OrtegaSCUM11500,33
15Marc PadrosIMPERIAL01570,78
16Josep Maria TorresIMPERIAL0840,67
17Carles FernandezREBEL0500,67
18Pedro GomezSCUM000,78