Classificacions X-Wing

 
General
V = victories / D = derrotes / PJ = partides jugades / % = percentatge victories / X-MdV = Mitjana de marge de victoria / TJ = tornejos jugats

PILOTVDPJ%X-MdVTJTOP1
Adrian Zurita21366,6734510
Alberto Diaz30310051911
Alejandro Martinez3365031720
Alexis de la Cruz7111838,8921660
Alfons Mallol18911,1115830
Alvaro Jambrina30310052110
Andres Arco21366,6730810
Antonio J. Leon (Thortugax)12333,3333210
Bernat Guixeras69154026250
Carles Fernandez1682466,6738180
Cristian Exposito96156033350
Cristian Martinez12333,3325510
David Lozano51683,3344920
David Velilla12333,3334210
Diego Marin033012410
Domingo Rodriguez21366,6740610
Edgar Lopez8132138,1022770
Ferran Andres12333,3323110
Geoff Hignett63966,6740230
Gonzalo Sanchez21366,6730910
Jacob Jimenez27922,2216430
Javi Becerra4111526,6721750
Javi Maroto1441877,7843762
Joan Carles Terricabras12333,3326310
Joan Vilaro39122515840
Joel Guillamon12333,3322410
Jordi Daunis21366,6736510
Jordi Rojas21366,6731410
Jose Juan Garcia12333,3329010
Jose Miguel Martinez12333,3325810
Josep Maria Torres39122519140
Josep Miquelay24633,3319220
Juan del Rio90910051531
Lilian Gonzalez24633,3325720
Marc Martinez Satorres51683,3348921
Marc Martinez Tello571241,6724440
Marc Padros8101844,4430360
Mariano Hedrosa51683,3341621
Nico Vega42666,6739320
Oriol Barnes21366,6743010
Oriol Grima03305310
Oscar Robles36933,3319330
Pedro Gomez81988,8950432
Roberto Perez15616,6722920
Roger Rider12333,3329910
Ruben Barrio54955,5631430
Ruben Martinez36933,3324330
Ruben Ortega12333,3320210
Toni Mari24633,3317020
Xavi Guerrero1261866,6734760
Xavi Polo1382161,9031970

 

VIII Torneig novembre 2017
MdV = marge de victoria / SoS = dificultat dels oponents respecte d’altres oponents (Strengh of Schedule)

#PILOTFACCIOPUNTSMdVSoS
1Pedro GomezSCUM36000,67
2Nico VegaSCUM35210,56
3Marc Martinez TelloIMPERIAL24000,44
4Xavi GuerreroREBEL23910,44
5Carles FernandezREBEL23840,56
6Javi BecerraSCUM23380,44
7Xavi PoloSCUM22470,44
8Cristian ExpositoSCUM13470,44
9Javi MarotoREBEL12820,22
10Marc PadrosIMPERIAL11950,67
11Bernat GuixerasREBEL11840,44
12Oscar RoblesIMPERIAL11640,56
13Josep Maria TorresIMPERIAL0940,56
14Alexis de la CruzIMPERIAL0530,56

 

VII Torneig setembre 2017
MdV = marge de victoria / SoS = dificultat dels oponents respecte d’altres oponents (Strengh of Schedule)

#PILOTFACCIOPUNTSMdVSoS
1Alberto DiazIMPERIAL35190,44
2Xavi GuerreroREBEL34750,56
3David LozanoREBEL24410,44
4Javi MarotoREBEL24370,56
5Oriol BarnesIMPERIAL24300,44
6Domingo RodriguezSCUM24060,67
7Carles FernandezREBEL24000,22
8Alejandro MartinezIMPERIAL23970,67
9Marc PadrosIMPERIAL23660,56
10Pedro GomezSCUM23650,56
11Cristian ExpositoSCUM23210,44
12David VelillaREBEL13420,44
13Cristian MartinezREBEL12550,44
14Joel GuillamonIMPERIAL12240,56
15Ruben OrtegaSCUM12020,44
16Oscar RoblesIMPERIAL11510,33
17Marc Martinez TelloIMPERIAL11080,56
18Javi BecerraSCUM0800,67
19Edgar LopezIMPERIAL0420,56
20Alexis de la CruzIMPERIAL0390,44

 

VI Torneig juliol 2017
MdV = marge de victoria / SoS = dificultat dels oponents respecte d’altres oponents (Strengh of Schedule)

#PILOTFACCIOPUNTSMdVSoS
1Javi MarotoREBEL35420,33
2Carles FernandezREBEL34680,44
3Rubén MartinezREBEL24020,33
4Marc PadrosIMPERIAL23770,44
5Xavi GuerreroREBEL23750,44
6Cristian ExpositoSCUM23480,44
7Xavi PoloSCUM23290,33
8Jordi RojasIMPERIAL23140,78
9Alexis de la CruzIMPERIAL23050,67
10Nico VegaSCUM12640,78
11Oscar RoblesIMPERIAL12640,44
12Edgar LopezIMPERIAL12620,56
13Jose Miguel MartinezREBEL12580,67
14Marc Martinez TelloIMPERIAL12290,44
15Lilian GonzalezIMPERIAL12040,44
16Joan VilaroIMPERIAL11880,56
17Javi BecerraSCUM01360,56
18Alfons MallolIMPERIAL01350,33

 

V Torneig juny 2017
MdV = marge de victoria / SoS = dificultat dels oponents respecte d’altres oponents (Strengh of Schedule)

#PILOTFACCIOPUNTSMdVSoS
1Pedro GomezSCUM35470,44
2Juan del RioIMPERIAL35010,56
3Bernat GuixerasREBEL24030,44
4Geoff HignettIMPERIAL23950,56
5Cristian ExpositoSCUM23760,44
6Jordi DaunisSCUM23650,33
7Javi BecerraSCUM23480,33
8Xavi GuerreroREBEL23210,78
9Gonzalo SanchezREBEL23090,44
10Jose Juan GarciaREBEL12900,56
11Marc PadrosIMPERIAL12740,56
12Carles FernandezREBEL12540,22
13Ruben BarrioSCUM12430,56
14Josep Maria TorresIMPERIAL12380,44
15Xavi PoloSCUM12210,78
16Joan VilaroIMPERIAL11430,56
17Jacob JimenezSCUM01100,44
18Edgar LopezIMPERIAL0620,56

 

IV Torneig maig 2017
MdV = marge de victoria / SoS = dificultat dels oponents respecte d’altres oponents (Strengh of Schedule)

#PILOTFACCIOPUNTSMdVSoS
1Marc Martinez SatorresIMPERIAL35740,56
2Juan del RioIMPERIAL35420,33
3David LozanoREBEL34570,44
4Carles FernandezREBEL24420,56
5Geoff HignettIMPERIAL24260,67
6Ruben BarrioSCUM23810,33
7Xavi GuerreroREBEL23520,56
8Adrian ZuritaREBEL23450,78
9Edgar LopezIMPERIAL23240,33
10Xavi PoloSCUM23140,44
11Cristian ExpositoSCUM22750,56
12Lilian GonzalezIMPERIAL13090,56
13Marc PadrosIMPERIAL12590,67
14Bernat GuixerasREBEL12470,33
15Marc Martinez TelloIMPERIAL12400,44
16Alexis de la CruzIMPERIAL12250,22
17Roberto PerezIMPERIAL12210,44
18Toni MaríSCUM11690,56
19Jacob JimenezSCUM11490,56
20Diego MarinIMPERIAL01240,56
21Alfons MallolIMPERIAL01150,44
22Josep Maria TorresIMPERIAL01100,67

 

III Torneig abril 2017
MdV = marge de victoria / SoS = dificultat dels oponents respecte d’altres oponents (Strengh of Schedule)

#PILOTFACCIOPUNTSMdVSoS
1Juan del RioIMPERIAL35010,44
2Javi MarotoREBEL34270,56
3Xavi PoloSCUM24880,67
4Carles FernandezREBEL24040,44
5Marc Martinez SatorresIMPERIAL24030,44
6Geoff HignettIMPERIAL23850,44
7Ruben BarrioSCUM23190,56
8Alexis de la CruzIMPERIAL22750,67
9Marc PadrosIMPERIAL13460,56
10Alejandro MartinezIMPERIAL12360,56
11Jacob JimenezSCUM12320,33
12Rubén MartinezREBEL11930,56
13Edgar LopezIMPERIAL11790,56
14Bernat GuixerasREBEL11760,44
15Javi BecerraSCUM01830,33
16Oriol GrimaREBEL0530,44

 

II Torneig març 2017
MdV = marge de victoria / SoS = dificultat dels oponents respecte d’altres oponents (Strengh of Schedule)

#PILOTFACCIOPUNTSMdVSoS
1Javi MarotoREBEL35290,56
2Alvaro JambrinaREBEL35210,33
3Xavi PoloSCUM34030,44
4Alexis de la CruzIMPERIAL23970,56
5Edgar LopezIMPERIAL23820,56
6Mariano HedrosaREBEL23450,56
7Josep Maria TorresIMPERIAL23220,67
8Andres ArcoREBEL23080,44
9Carles FernandezREBEL23080,44
10Antonio J. Leon (Thortugax)IMPERIAL13320,56
11Bernat GuixerasREBEL12990,22
12Joan Carles TerricabrasREBEL12630,44
13Josep MiquelayREBEL12400,56
14Ferran AndresIMPERIAL12310,78
15Alfons MallolIMPERIAL12240,33
16Joan VilaroIMPERIAL11860,44
17Toni MariSCUM11710,67
18Xavi GuerreroREBEL11690,44
19Roberto PerezIMPERIAL02360,33
20Rubén MartinezREBEL01340,67

 

I Torneig febrer 2017
MdV = marge de victoria / SoS = dificultat dels oponents respecte d’altres oponents (Strengh of Schedule)

#PILOTFACCIOPUNTSMdVSoS
1Mariano HedrosaESCORIA34870,56
2Javi MarotoREBEL24020,67
3Carles FernandezIMPERI23840,44
4Edgar LopezIMPERI23380,56
5Roger RiderIMPERI12990,56
6Xavi PoloESCORIA12320,44
7Josep MiquelayREBEL11430,44
8Joan VilaroIMPERI01150,33