VIII Torneig X-Wing a Sabadell. Ens veiem al 2018!

Salutacions!, un nou torneig al club, i van 8. Avui érem un grup reduït, 14 pilots, ja que teníem partida de “flames of war” i socis en procés de muntar Necromunda.

Ha sigut un bon torneig, on s’han vist ja les noves naus de la nova expansió de “pilots de fortuna” de la facció Scum.

I una nova victòria pel Pedro, que per on ha passat ha arrasat. 3 partides a 100-0, de 600….sense paraules !

A continuació la taula amb la classificació del VII Torneig:

Classificació VIII Torneig novembre 2017
MdV = marge de victoria / SoS = dificultat dels oponents respecte d’altres oponents (Strengh of Schedule)

#PILOTFACCIOPUNTSMdVSoS
1Pedro GomezSCUM36000,67
2Nico VegaSCUM35210,56
3Marc Martinez TelloIMPERIAL24000,44
4Xavi GuerreroREBEL23910,44
5Carles FernandezREBEL23840,56
6Javi BecerraSCUM23380,44
7Xavi PoloSCUM22470,44
8Cristian ExpositoSCUM13470,44
9Javi MarotoREBEL12820,22
10Marc PadrosIMPERIAL11950,67
11Bernat GuixerasREBEL11840,44
12Oscar RoblesIMPERIAL11640,56
13Josep Maria TorresIMPERIAL0940,56
14Alexis de la CruzIMPERIAL0530,56

Gràcies a tots els participants i ens veiem en un nou torneig a inicis del 2018!

 

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *