Calendari 6a Lliga Vallès

Jornada 1 (PONT LLUNYÀ)

Època: MIDDLE   (EARLY opcional)        Punts: 1500  (1500 EARLY)                      Mapa: 1     IMATGE

Dates:  24/09 a 21/10

Missió:   COUNTERATTACK / BREAKTHROUGH (12 TORNS)

Llibres eix front occidental:   North Africa
Llibres eix front oriental:   Eastern Front
Llibres aliats occidentals:   North Africa
Llibres aliats orientals:   Eastern Front

Regles especials:

Per definir la dificultat del riu és tirarà un dau , 1, 2, 3 Difícil (Slow, no concealed), 4,5 i 6 Molt difícil (Slow, 1 encalla, no concealed).

Aliat Eix
Miquel Salarich
UK
 2 VS 5
GER Javier Becerra
Albert Serra URRSS
 6 VS 1
GERDani Cuesta
Juan SeguraUSA
 4 VS 3
GERJordi Serra
Alvaro LapeñaURRSS
 4 VS 3
Karabineres fekvő Magyar címeres zászlóAlan Andrés
Enric Montià USA
 5 VS 2
GERRaúl Díez
J. M. ÀlvarezUK
 1 VS 6
GERMariano Hedrosa
Sergio AlarcónURRSS
 0 VS 4
GERJosep Miquelay
Francesc VázquezUSA
 3 VS 4
Karabineres fekvő Magyar címeres zászlóJoan Arnau
Toni Navarro
USA
 6 VS 1
GERToni Sucias

Jornada 2 (AVANCEU)

Època: MIDDLE                   Punts: 1500                        Mapa: 2     IMATGE

Dates:  22/10 a 18/11

Missió: NO RETRAT/PINCER (12 TORNS)

Llibres eix front occidental:   North Africa.
Llibres eix front oriental:   Eastern Front.
Llibres aliats occidentals:   North Africa.
Llibres aliats orientals:   Eastern Front.

Regles especials: Per definir la dificultat dels boscos es tirarà un dau per cada bosc, 123 Difícil 456 Molt difícil

Per definir la dificultat de la muntanya és tirarà un dau per cada muntanya, 123 Difícil 456 Molt difícil

Aliat Eix
Miquel Salarich
UK
4 VS 3 GERToni Sucias
Albert Serra URRSS 5 VS 2 GER Javier Becerra
Juan SeguraUSA 5 VS 2 GERDani Cuesta
Alvaro LapeñaURRSS 2 VS 5 GERJordi Serra
Enric Montià USA 4 VS 3 Karabineres fekvő Magyar címeres zászlóAlan Andrés
J. M. ÀlvarezUK 1 VS 6 GERRaúl Díez
Sergio AlarcónURRSS 5 VS 2 GERMariano Hedrosa
Francesc VázquezUSA 4 VS 3 GERJosep Miquelay
Toni Navarro
USA
3 VS 4 Karabineres fekvő Magyar címeres zászlóJoan Arnau

Jornada 3 (PRATS)

Època: MIDDLE                     Punts: 1500                        Mapa: 3     IMATGE

Dates:  19/11 a 16/12

Missió: FIGHTING WITHDRAWAL (8 TORNS)

Llibres eix front occidental:   North Africa.
Llibres eix front oriental:   Eastern Front.
Llibres aliats occidentals:   North Africa.
Llibres aliats orientals:   Eastern Front.

Regles especials:

Aliat Eix
Miquel Salarich
UK
6 VS 1 Karabineres fekvő Magyar címeres zászlóJoan Arnau
Albert SerraURRSS 5 VS 0 GERToni Sucias
Juan SeguraUSA 4 VS 3 GER Javier Becerra
Alvaro LapeñaURRSS 3 VS 4 GERDani Cuesta
Enric MontiàUSA 2 VS 5 GERJordi Serra
J.M.ÀlvarezUK 3 VS 4 Karabineres fekvő Magyar címeres zászlóAlan Andrés
Sergio AlarcónURRSS 4 VS 3 GERRaúl Díez
Francesc VázquezUSA 4 VS 3 GERMariano Hedrosa
Toni NavarroUSA 6 VS 1 GERJosep Miquelay

Jornada 4 (BUDAPEST)

Època: LATE                           Punts: 1500                        Mapa: 4     IMATGE

Dates:  17/12 a 13/01/2019

Missió: HASTY ATTACK/ CAULDRON (12 TORNS)

Llibres eix front occidental:   Fortress Italy.
Llibres eix front oriental:   Grey Wolf. (revised)
Llibres aliats occidentals:   Road to Rome.
Llibres aliats orientals:   Red Bear. (revised)

Regles especials: Els murs de pedra no donen Bulletprof, només concealed

Aliat Eix
Miquel Salarich
UK
2 VS 5 GERJosep Miquelay
Albert SerraURRSS 6 VS 1 Karabineres fekvő Magyar címeres zászlóJoan Arnau
Juan SeguraUSA 6 VS 1 GERToni Sucias
Alvaro LapeñaURRSS 1 VS 6 GER Javi Becerra
Enric MontiàUSA 6 VS 1 GERDani Cuesta
J.M.ÀlvarezUK 2 VS 5 GERJordi Serra
Sergio AlarcónURRSS 5 VS 2 Karabineres fekvő Magyar címeres zászlóAlan Andrés
Francesc VázquezUSA 5 VS 2 GERRaúl Díez
Toni NavarroUSA 5 VS 0 GERMariano Hedrosa

Jornada 5 (GOTTERDAMMERÜNG)

Època: LATE                     Punts: 1500                          Mapa: 5     IMATGE

Dates:  14/01 a 10/02

Missió: DUST UP (12 TORNS)

Llibres eix front occidental:   Atlantik Wall.
Llibres eix front oriental:   Grey Wolf.(revised)
Llibres aliats occidentals:   Overlord.
Llibres aliats orientals:   Red Bear. (revised)

Regles especials:

Aliat Eix
Miquel Salarich
UK
3 VS 0 GERMariano Hedrosa
Albert Serra URRSS 3 VS 3 GERJosep Miquelay
Juan SeguraUSA 1 VS 2 Karabineres fekvő Magyar címeres zászlóJoan Arnau
Alvaro LapeñaURRSS 1 VS 1 GERToni Sucias
Enric Montià USA 1 VS 6 GER Javier Becerra
J. M. ÀlvarezUK 1 VS 6 GERDani Cuesta
Sergio AlarcónURRSS 3 VS 4 GERJordi Serra
Francesc VázquezUSA 6 VS 1 Karabineres fekvő Magyar címeres zászlóAlan Andrés
Toni NavarroUSA 6 VS 1 GERRaúl Díez

Jornada 6 (ÚLTIMA ESTACIÓ)

Època: LATE                     Punts: 1500                        Mapa: 6      IMATGE

Dates:  11/02 a 10/03

Missió: SURROUNDED (12 TORNS)

Llibres eix front occidental:   Atlantik Wall.
Llibres eix front oriental:   Grey Wolf. (revised)
Llibres aliats occidentals:   Overlord.
Llibres aliats orientals:   Red Bear. (revised)

Regles especials: Vía de tren: 123 Slow, 456 Difícil, dona concealed, Bulletproff i 1 encalla

Aliat Eix
Miquel Salarich
UK
6 VS 1 GERRaúl Díez
Albert Serra URRSS 5 VS 0 GERMariano Hedrosa
Juan SeguraUSA 6 VS 1 GERJosep Miquelay
Alvaro LapeñaURRSS 1 VS 6 Karabineres fekvő Magyar címeres zászlóJoan Arnau
Enric Montià USA 0 VS 0 GERToni Sucias
J. M. ÀlvarezUK 2 VS 5 GER Javier Becerra
Sergio AlarcónURRSS 0 VS 0 GERDani Cuesta
Francesc VázquezUSA 4 VS 3 GERJordi serra
Toni Navarro
USA
6 VS 1 Karabineres fekvő Magyar címeres zászlóAlan Andrés

Jornada 7 (LAST CHARGE)

Època: LATE                     Punts: 1500                        Mapa: 7    IMATGE

Dates:  11/03 a 07/04

Missió: ENCOUNTER (12 TORNS)

Llibres eix contra anglesos:   Bridge by Bridge i Market Garden.
Llibres eix contra USA: Battle of the Bulge/Ardennes Offensive
Llibres eix front oriental:   Grey Wolf (revised)i Desperate Measures.
Llibres aliats orientals:   Red Bear (revised) i Desperate Measures.

Regles especials:

Aliat Eix
Miquel Salarich
UK
3 VS 3 Karabineres fekvő Magyar címeres zászlóAlan Andrés
Albert Serra URRSS 4 VS 3 GERRaúl Díez
Juan SeguraUSA 6 VS 1 GERM.Hedrosa/Substitut
Alvaro LapeñaURRSS 4 VS 3 GERJosep Miquelay
Enric Montià USA 1 VS 6 Karabineres fekvő Magyar címeres zászlóJoan Arnau
J. M. ÀlvarezUK 4 VS 0 GERToni Sucias
Sergio AlarcónURRSS 6 VS 1 GER Javier Becerra
Francesc VázquezUSA 5 VS 2 GERDani Cuesta
Toni Navarro
USA
3 VS 4 GERJordi Serra

Jornada 8 (LA CARRETERA)

Època: LATE                   Punts: 1500                        Mapa: 8     IMATGE

Dates:  08/04 a 05/05

Missió:  HOLD THE LINE/ENCOUNTER (12 TORNS)

Llibres eix contra anglesos:   Nachtjäger, Ardennes Offensive / Battle of the Bulge .
Llibres eix contra USA: Bridge at Remagen, Ardennes Offensive / Battle of the Bulge.
Llibres eix front oriental:   Berlin i Desperate Measures.
Llibres aliats orientals:   Berlin i Desperate Measures.

Regles especials:

Aliat Eix
Miquel Salarich
UK
2 VS 5 GERJordi Serra
Albert Serra URRSS 4 VS 3 Karabineres fekvő Magyar címeres zászlóAlan Andrés
Juan SeguraUSA 4 VS 3 GERRaúl Díez
Alvaro LapeñaURRSS 2 VS 5 GERJavi Maroto
Enric Montià USA 3 VS 4 GERJosep Miquelay
J. M. ÀlvarezUK 1 VS 6 Karabineres fekvő Magyar címeres zászlóJoan Arnau
Sergio AlarcónURRSS 0 VS 0 GERToni Sucias
Francesc VázquezUSA 4 VS 3 GER Javier Becerra
Toni NavarroUSA 6 VS 1 GER Dani Cuesta

Jornada 9 (FINAL DE TRAJECTE)

Època: LATE                   Punts: 1500                        Mapa: 9     IMATGE

Dates:  06/05 a 02/06

Missió: DUST UP (12 TORNS)

Llibres eix front occidental:   Qualssevol llibre front occidental
Llibres eix front oriental:   Qualssevol llibre front oriental
Llibres aliats occidentals:   Qualssevol llibre front occidental
Llibres aliats orientals:   Qualssevol llibre front oriental

Regles especials: Vía de tren: 123 Slow, 456 Difícil, dona concealed, Bulletproff i 1 encalla

Per definir la dificultat dels boscos es tirarà un dau per cada bosc, 123 Difícil 456 Molt difícil

Per definir la dificultat de la muntanya és tirarà un dau per cada muntanya, 123 Difícil 456 Molt difícil

Aliat Eix
Miquel Salarich
UK
0 VS 4 GERDani Cuesta
Albert Serra URRSS 2 VS 5 GERJordi Serra
Juan SeguraUSA 6 VS 1 Karabineres fekvő Magyar címeres zászlóAlan Andrés
Alvaro LapeñaURRSS 5 VS 2 GERRaúl Díez
Enric Montià USA 4 VS 3 GERJavi Maroto
J. M. ÀlvarezUK 3 VS 3 GERJosep Miquelay
Sergio AlarcónURRSS 3 VS 3 Karabineres fekvő Magyar címeres zászlóJoan Arnau
Francesc VázquezUSA 0 VS 0 GER Toni sucias
Toni Navarro
USA
6 VS 1 GER Javier Becerra